top of page

Vít Mádr

 

Dobrý den,

 

vítejte na webových stránkách reklamního, portrétního a kulinářského fotografa Víta Mádra.

 

Pracuji nejen v domovském Brně či okolí, jsem plně mobilní včetně i toho nejnáročnějšího vybavení a často jezdím za svými klienty do Prahy či jiných míst po celé České republice i v zahraničí.

 

Fotografií se živím od roku 1988 a od jara roku 1989 jsem přešel na volnou nohu a fotografie se stala tím hlavním, čím se od té doby živím. Nečekejte však na mém místě pouhého rutinéra, který již "vše fotil a tak ho to tak moc nezajímá". Naopak: fotografie mne stále nepřestala bavit, je mým hlavním koníčkem a pokud to jde, věnují jí všechno. A tak také přistupuji k zakázkám, ať jde o ty velké od reklamních agentur či velkých firem či o ty malé od malých firmiček nebo rodin a jednotlivců. Fotografie mne naučila nejen vnímat prostor a jeho možnosti, pracovat se světlem a jeho potenciálem a vymýšlet neprošlapané cesty fotografické kreativity, ale i pečlivosti a svědomitosti. Věřím, že tomu tak je, nakonec: svědčí o tom mnoho mých stálých klientů, z nichž s některými se stýkám už více než dvacet let...

 

Doba minulá, kdy jsme byli nuceni fotit na filmy, mne naučila uvážlivosti, která je dobrá před každým zmáčknutím spouště. Filmy a jejich vyvolávání byly drahé. Nová doba, ta digitální, přispěla v rámci mých zkušeností k tomu, že vím, jaký nadstandard může klient dostat, odevzdám-li mu další záběry navíc, které předem ani nečekal a já vím, že díky tomu, že již nefotím na film, který musel klient platit, do toho investuji jen svůj čas a invenci a klienta to většinou nemusí stát nic navíc.

 

Fotografuji vše v rámci komerční - zakázkové fotografie: produktovou, kulinářskou, portrétní (klasický, manažerský, osobnostní, rodinný, life-style portrét) fotografii, dále fotografii interiérů, exteriérů - architektury i krajiny a dokumentární včetně svatební a rodinnou fotografii. Navštivte, prosím, moje galerie, které jsou přístupné z mé hlavní webové stránky www.studiomadr.cz.

 

 Paradoxně se rozvíjím i díky tomu, že jsem také lektorem fotografického vzdělávání. Látka, kterou studentům na kurzech přednáším, musí být vždy obohacena o novinky a poslední trendy. Lektoruji od roku 2004 a to jak jednodenní, tak i dlouhodobé fotografické kurzy. Dlouhou dobu jsem se také věnoval rekvalifikačním fotografickým kurzům. Pro zájemce také dělám individuální konzultace i workshopy a nabízím i spolupráci všem kolegům, kteří si nejsou se svým fotografickým umem při konkrétní zakázce zcela jistí. V roce 2014 jsem byl akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy na tzv.  Autorizovanou osobu ve fotografických oborech s právem provádět zkoušky uchazečů. 

 

Přeji vám krásný den!

 

Vít Mádr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Facebook App Icon
  • Twitter App Icon
  • Instagram App Icon
  • Blogger App Icon
  • Pinterest Long Shadow
  • LinkedIn App Icon

Lektorská činnost, konzultace:
V roce 2004 začal Vít Mádr pracovat také jako lektor fotografického vzdělávání a to v oboru produktové, portrétní, modelingové fotografie a v dalších fotografických oborech, jako je například práce se světlem nebo kompozicí. Jako lektor připravuje často také studenty rekvalifikačních a jiných dlouhodobějších vzdělávacích kurzů. Více o pedagogické činnosti Víta Mádra je na stránce www.fotoskola.madr.cz. Zpočátku lektoroval pro Institut digitální fotografie a Idif, nyní lektoruje především pro AFOP - Ateliér fotografické praxe (www.afop.cz), který pracuje pod záštitou pana Ondřeje Neffa

(ww.digineff.cz). Vít Mádr je také vyhledáván jako konzukltant fotografické praxe jak fotografy, tak i firemními klienty.

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________________

 

Reklamní fotograf Brno, reklamní fotografie Brno, reklamní fotograf Česká republika, reklamní fotografie Česká republika, portrétní fotograf Brno, portrétní fotografie Brno, portrétní fotograf Česká republika, portrétní fotografie Česká republika, kulinářská fotografie, foto jídla, foto pití, produktová fotografie Brno, produktový fotograf Brno, produktová fotografie Česká republika, produktový fotograf Česká republika, fotografie architektury, foto architektury, fotografie interiérů, foto interiérů, fotografie nábytku, foto nábytku, dokumentární fotografie, dokument, rodinná fotografie, svatební fotografie, fotografie ze svatby, ...

 

 

Fotografická škola, fotoškola, fotografické kurzy, fotokurzy, foto škola, foto kurzy, fotokurzy Brno, fotokurzy Praha, foto kurzy Brno, foto kurzy Praha, workshopy, foto workshopy, fotografické workshopy, škola fotografie.

 

 

 

 

 

​© 2014 - Vít Mádr - studio@madr.cz

JE ZAKÁZÁNO KOPÍROVAT A ŠÍŘIT JAKÉKOLIV MATERIÁLY Z TĚCHTO STRÁNEK BEZ VĚDOMÍ AUTORA.

ALL RIGHTS RESERVED.

bottom of page