KULINÁŘSKÁ FOTOGRAFIE - JÍDLO - PITÍ A VŮBEC VŠE DOBRÉ A KRÁSNÉ

Fotografie jídla, pití i surovin - produktové fotografie i výtvarné fotografie - pro obaly výrobků, kuchařské publikace, menu-boardy i jídelní lístky, kalendáře a pro výzdobu interiérů restaurací, kaváren, hotelů, ...

 

Fotografováním jídla se zabývám od roku 1993. Mám zkušenosti s fotografováním pro časopisy (9 let pro časopis Albert, dříve Menu) i s fotografováním pro firmy (pro obaly i reklamu, image kulinářské fotografie), s fotografováním pro kalendáře a podobně, výzdobu interiérů a podobně.

 

Pro kvalitní fotografie jídla, kde je nutné zobrazit i ty nejjemnější detaily a zároveň ukázat čerstvost a svěžest jídla, je nutné používat fotoaparát s velkým dynamickým rozsahem a kvalitní optikou. Pro tento účel nemusí být vždy vhodné normální (maloformátové) digitální zrcadlovky. Z tohoto důvodu používám pokročilou techniku v maximální světové kvalitě:

Fotografuji s maximální kvalitou - digiback Leaf Aptus 33 MPix velkým expozičním rozsahem umožňujícím zaznamenat i ty nejjemnější detaily jídla a to i v přesvětlených částech fotografie - ve spojení s kamerou Cambo a Mamiya a optikou Schneider-Kreuznach a Mamiya. Dále podle situace fotografuji s kamerou Canon s kvalitní Tilt/Shift a L optikou Canon.

Obecná galerie - rychlý přehled:

Další odkazy:

​© 2014 - Vít Mádr - studio@madr.cz

JE ZAKÁZÁNO KOPÍROVAT A ŠÍŘIT JAKÉKOLIV MATERIÁLY Z TĚCHTO STRÁNEK BEZ VĚDOMÍ AUTORA.

ALL RIGHTS RESERVED.