top of page

FOTOGRAFICKÁ ŠKOLA VÍTA MÁDRA

21-0214-013-02-nahled-02.jpg

Vyvolání černobílého fotografického filmu

 

Workshop i pro začátečníky:

 

V tomto workshopu si ukážeme nejen jak vyvolat fotografický film.

Na předem připraveném zátiší si ukážeme principy a záludnosti měření světla a nastavení exponometrických hodnot. Zátiší si vyfotíme. Po té se přesuneme mimo studio a i venku si zopakujeme nastavování exponometrických hodnot. Mimo ateliér po té nafotíme další záběry a nakonec si v ateliéru v temné komoře film vyvoláme.

Do kurzu si s sebou vezměte analogový fotoaparát a černobílý film. Fotíte-li na kinofilmový fotoaparát, doporučuji film FOMAPAN 200. Pokud film nemáte, nevadí, bude možné film zakoupit. Dejte však předem vědět, aby byly filmy k dispozici. Můžete si vzít už rozfocený film, pro fotografování během workshopu vám bude stačit pár volných políček filmu.

Fotoaparát se hodí spíše pokročilý analogový fotoaparát, s možností měnit základní parametry - čas, clonu a citlivost. Pokud máte jen automatický analogový fotoaparát, je možné jej použít, není však stoprocentně jisté, jaké budou výsledky.

 

Workshop trvá 2 až 4 hodiny, podle počtu účastníků. Z toho první půl hodina až hodina fotografování v ateliéru (zátiší), druhá půlhodina až hodina volné fotografování venku a zbývající čas je věnován vyvolávání filmu a všemu, co s tím souvisí.

Cena workshopu je uvedená na stránce aktuální termíny. V této ceně je i chemie potřebná k vyvolání filmů. V ceně není případný film.

Workshop je určen pro minimálně jednoho a maximálně dva účastníky .

Přihlášení, cena:

Termíny a cena  jsou na stránce aktuální termíny.

Časový harmonogram workshopu: začátek v 9 hodin, trvání podle počtu účastníků.

Přihlášením se na workshop potvrzujete, že souhlasíte s obchodními podmínkami.

Místo konání: 

Brno - Ateliér Vít Mádr, Chládkova 8, Brno - Žabovřesky

Přihlašování na workshop:

Přihlaste se pomocí emailu: studiovitmadr@gmail.com

V emailu zašlete tyto informace:

vaše jméno a příjmení

popřípadě název firmy, IČ, DIČ

adresu

telefon

o jaký kurz - workshop máte zájem 

termín kurzu

váš email

Pokud vám do tří dnů nepřijde email se zálohovou fakturou, kontaktujte provozovatele prostřednictvím emailu znovu, připište však, že jde o druhé přihlášení.

Kontaktujte nás

Děkujeme za odeslání!

bottom of page